Megoldott

Matrac

Hetek óta ott van egy matrac a sínek mellett a kis erdő szélén. És kicsit arrébb is van pár autógumi a Fehér út mentén.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 11

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A Főkert elvitte.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Mellékelten küldöm az ÉKO/2722/4/2019 iktatószámú tájékoztatásunkat.

    Üdvözlettel:

    Tóth Anna Karina
    környezetvédelmi ügyintéző
    Kőbányai Polgármesteri Hivatal
    Hatósági Főosztály
    Kör...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt láthatóak az autógumik.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére