Megoldásra vár

Bicikli maradék

Kérem szállítsák el a bicikli féleséget. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 30

Hozzászólások

  • Tisztelt Bejelentő!

    Ismételten tájékoztatom hogy a Közterület-fel-

    ügyeletnek szemét elszállítására nincs hatásköre.

    Jelen bejelentését további ügyintézés
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs megoldva.
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez nem nyert.
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.02.13. 10:42 >>>
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "XI. kerület"-ra.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom hogy bejelentését további intézkedésre

    áttettük Újbuda Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési

    Osztályár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.01.13. 13:26 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére