Megoldott

beszakadt, balesetveszélyes járda

Kérem, javítsák meg a beszakadt járdát!
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Lövölde tér 2a

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. kerület, Lövölde tér 2. előtt a sérült, lyukas járda javítását Társaságunk megoldotta.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e-mail: budapestk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő, Kedves Le Marietta!

    A JAROKELO-BUDAPEST 00055940 azonosítószámú, Lövölde téri járda beszakadással kapcsolatos bejegyzésre tájékoztatom, hogy tárgyi terület Budape
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Olga Dmitrijevna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére