Megoldatlan

Szemetes problémák a Karinthy Frigyes úton

A Karinthy Frigyes út 28. előtt egy nemrég kihelyezett szemetes már egy ideje ki van döntve, és úgy fekszik az úton. Emelett az utcában folyamatos probléma, hogy a szemetesek ürítése sokkal ritkább, mint ami szükséges lenne. Emiatt szinte minden nap áll a szemét a kukák mellett is. Valamint az út menti sövényes részek is jellemzően igen szemetesek

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karinthy Frigyes út 28

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Visszatérő kerületi probléma.
  • P Antal visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    A kidőlt kukát visszaszerelték, az rendben. Az ürítés nem tűnik még megoldottnak
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Kerület az illetékes ezen típusú kukáknál.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • P Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomtalanítas utani szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szurdok utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére