Megoldásra vár

Elosztó szekrény graffitis a Róna/Thököly kereszteződésben

Elosztó szekrény graffitis a Róna/Thököly kereszteződésben. Kérjük a takarítását. Köszönjük,

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Varsó u. 1

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Thököly út - Róna utca csomópontban észlelt, összefirkált forgalomirányító berendezéssel kapcsolatos bejelentését.
    Vizsgáljuk annak a lehetőségét, hogyan lehetne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Járókelő! Visszajelzést kértetek. A helyzet nem változott, vagyis csak romlott pár új firkával gazdagodott az elosztószekrény. Tisztelettel kérjük a tisztítást.
  • Varga Eszter visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Thököly út - Róna utca csomópontban észlelt, összefirkált forgalomirányító berendezéssel kapcsolatos bejelentését.
    Vizsgáljuk annak a lehetőségét, hogyan lehetne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére