Megoldott

Szemétkupac növekszik újfent a sarkon

A kutyagumis kuka körüli területen ismét növekedésnek indult a szemétkupac. Kérjük a takarítást. Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák u. 12

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetet elszállították, a bejelentés lezárható. Köszönjük
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Bejelentésüket továbbítottuk a hatáskörrel és illetékességgel rendelkező
    Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. felé.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*

    *Zuglói
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet fokozódik. Az ünnepek előtt kérjük a takarítást. Köszönjük
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett helyszínen sajnos folyamatos az illegális hulladéklerakás, s az illegálisan lerakott hulladékot rendszeresen e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére