Megoldott

Lezárt járda és parkoló

Peterdy utca es Nefelejcs utca sarkán lévő óvodánál lezárták a járdákat es kb 15db parkolóhelyet. A Nefelejcs utca lezárás szeptember óta fennáll, míg a Peterdy oldalit múlt héten zárták le.
Látszólag semmi nem indokolja, mert a külső homlokzaton/tetőn nem látni munkavégzést. Viszont hiányzik a járda, illetve a környéken este, a lakók eddig is nehezen találtak helyet és ez a kb 15 db kiesett parkolóhely még jobban megnehezíti a parkolást

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Peterdy u. 8

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A VII. ker. Peterdy u. - Nefelejcs u. környezetében a Nefelejcs Óvoda tetejére szereltek fel napelemeket, és a járda, valamint a parkoló a balesetmegelőzési célból volt korlátozva
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A szöveg második fele lemaradt:

    A Nefelejcs utca lezárás szeptember óta fennáll, míg a Peterdy oldalit múlt héten zárták le.
    Látszólag semmi nem indokolja, mert a külső homlokzaton/tetőn nem látni mu...
  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezárt Riadó utcai híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Riadó utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Lekopott útburkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Törökvész út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A közúti közlekedés akadályozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Keresztúri út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére