Megoldatlan

Nem takarítják a biciklisávot

FRISSÍTÉS 2020.01.10.:

Tisztelt XI. kerületi Önkormányzat!
Kérjük, szólítsák fel a szóban forgó területen építkezést folytató vállalkozást az építkezésről az úttestre felhordott sár napi szintű eltakarítására.

-----

FRISSÍTÉS 2020.01.09.:

Az FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a kerékpárút a főútvonal útpályáján húzódik, amelyre, mint a bejelentő is jelezte, egy építkezésről folyamatos a sárkihordás. Emiatt sajnos könnyen előfordul, hogy takarításunk nyomai később nem észlelhetők. Egyébiránt az ilyen szennyeződés eltávolítása - a vonatkozó köztisztasági rendelet szerint - a szennyeződést okozó feladata.
Kérjük válaszunk szíves elfogadását!"

-----

FRISSÍTÉS 2019.12.20.:

Tegnap este mentem arra, de nem tapasztaltam, hogy tisztább lenne az út.

-----

FRISSÍTÉS 2019.12.18.:

Az FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt területet munkatársaink december 13-án megtisztították."

-----

A Fehérvári úton, az FMH melletti építkezésről ráhordják az útra a törmeléket, és nem takarítják el. A kerékpásos két dolgot tehet: vagy halad tovább a koszos kerékpársávon, és kockáztatja, hogy defektet kap, vagy behajt az út közepére, az autósok közé, ahol meg a testi épsége forog veszélyben. Egyik sem túl szerencsés.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hotel Ventura

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Mudry György visszajelzésére vár.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ, remélem, intézkednek!
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.01.23. 14:12 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2019.12.20. Bejelentő hozzászólása: "Tegnap este mentem arra, de nem tapasztaltam, hogy tisztább lenne az út." --- A Fehérvári úton, az FMH melletti építkezésről ráhordják az útra a törmeléket, és nem takarítják el. A kerékpásos két dolgot tehet: vagy halad tovább a koszos kerékpársávon, és kockázt...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a kerékpárút a főútvonal útpályáján húzódik, amelyre, mint a bejelentő is jelezte, egy építkezésről folyamatos a sárkihordás. Emiatt sajnos könnyen előfordul,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Fehérvári úton, az FMH melletti építkezésről ráhordják az útra a törmeléket, és nem takarítják el. A kerékpásos két dolgot tehet: vagy halad tovább a koszos kerékpársávon, és kockáztatja, hogy defektet kap, vagy behajt az út közepére, az autósok közé, ahol meg a testi épsége forog veszélyben. Egyik sem túl szerencs...

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap este mentem arra, de nem tapasztaltam, hogy tisztább lenne az út.
  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt területet munkatársaink december 13-án megtisztították.

    Tisztelettel:

    FKF Nonprofit Zrt.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/55379/nem-takaritjak-a-biciklisavot/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltört pumpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Árasztó út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Szétszedett kerékpárok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Letört pumpa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Vincellér utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére