Megoldásra vár

Botlásveszély

Kb. fél éve helyreállított forgalomirányítás fedlap rosszul lett visszahelyezve, botlásveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 23

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IV. kerület, Árpád út 23. előtt a kisméretű fedlap "helyreigazítását", javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST K...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére