Megoldott

gazos járda, kilógó bokrok

Anonim Járókelő

Csömöri úton a teniszpályánál nem lehet közlekedni a kilógó növények miatt, balesetveszélyesen a járda fölé hajolnak az ágak.
A megálló felé vezető járda évek óta nincs a falevelektől, gaztól megtakarítva.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A bejelentésére már májusban megtettük az intézkedéseket.

    SIke Csaba
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • nincs nincs hozzászólt a bejelentéshez.

    Az állapot még rosszabb... már háztatási hulladék és zöld hulladék is van a sarkon.
    A bokor pedig már teljesen kilóg a járdára.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Befejezetlen járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halasy Krisztina
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Gálosfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltorlaszolt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Galgahévíz utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére