Megoldott

Eldugult vízelvezető

Szerk. 2015:09.17.:
Tisztelt Ügyintéző!

Ugyan a vízelvezető rácsai a helyére kerültek, a víz továbbra is kifolyik egészen a troli megállóig és rendkívül büdös szag terjeng körülötte.
Az index.hu-n láttam egy cikket amiben erről a jelenségről írnak, de abban úgy vélték, hogy egy lelógó gumicső a bűnös. Közelről megnézve viszont egyértelműen az eltömődött vízelvezető okozza a gondot.
___________
A bicikli út mellett található. A rácsok is elmozdultak, de a fő gond, hogy esö esetén az eltömödés miatt egyszerűen kifolyik a járdára a víz, ami az ázott massza miatt orfacsaró csatorna szagot áraszt.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzések!
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A javítás elkészült. Figyelni fogom, hogy megfelelően működik-e.
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Aréna pár hónapja azt írta, hogy már a kivitelezőt keresik. Nos a jelek szerint megtalálták, remélem sikerül minél hamarabb befejzni.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Az útüzemeltetési feladatokat ellátó Budapest Közút Zrt. a VIII. kerület, Hungária körúti eldugult vízelvezető folyókát még 2015 szeptemberében kitisztíttatta, valamint az elmozdul
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan 10 hónapja, hogy bejelentettem a problémát, de a helyzet változatlan. Nehéz elképzelni, hogy mi lehet az akadály, de nagyon bosszantó.
    Az egy éves évfordulóján lehet nekünk kéne kitakarítani...
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldatlan"-ra zártuk.
    Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http:/...
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is kifolyik az aszfaltra a víz végig a trolibuszmegállóig. Nem történt változás.
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/5502/eldugult-vizelvezeto/frissite...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (5502)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A javítást és a folyókatisztítást m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    A fejleményekkel kiegészítve újraküldtük.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző!

    Ugyan a vízelvezető rácsai a helyére kerültek, a víz továbbra is kifolyik egészen a troli megállóig és rendkívül büdös szag terjeng körülötte.
    Az index.hu-n láttam egy cikket amib...
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://jarokelo.hu/bud...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VIII. kerület, Hungária körúti eldugult vízelvezetővel kapcsolatos bejelentését továbbítottuk az útüzemeltetői feladatokat ellátó BKK Közút Zrt. részére. A probléma megszüntetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Koller Tamás Úr!

    Köszönettel vettük bejelentését. Sajnos megoldást nem tudunk nyújtani a problémára, mert a képen látható víznyelő nem tartozik Társaságunk üzemeltetésébe.
    A bejelentést tov...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt gázfedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére