Megoldott

Eldugult csatorna

Az Újszász u.45b.lakótelep bevezető útjánál egy csatorna el van dugulva. (A térképen bejelöltem a helyet, de 45/c címet mutat)
Kérem T.Illetékest a csatornanyílás kitisztítására.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 45c

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • H. Annamária hozzászólt a bejelentéshez.

    A minap itt járt a szippantós autó és rendbe tették. KÖSZÖNÖM!
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A víznyelő tisztításáról intézkedünk.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük észrevételét. A megjelölt helyszínen társaságunk csak
    szennyvíz fogadására kialakított közcsatornát üzemeltet, melybe
    csapadékvíz bevezetése nem engedélyezett.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • H. Annamária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltömődött folyóka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Összefogás sétány (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt vízelvezető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Meszaros Akos
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Rózsalevél utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eldugult összefolyók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Prodám utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére