Megoldatlan

Ilegális reklámok

Tisztelt Illetékes!
Kérem, tegyék meg a szükséges intézkedéseket a Mátyásföld repülőtér HÉV és buszmegállóban lévő, illetve a Jókai Mór utcai CBA előtt található közműoszlopokon illegálisan kihelyezett reklámhordozók (ugyanaz a hirdető) ügyében.
Köszönöm munkájukat.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 116

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi fejlemény. Megoldatlan.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A FÖRI-vel beszéltem, ők sem biztosak abban, hogy valóban a Kormányhivatal illetékes eljárni. Amúgy is, miért a kormányhivatal lép fel ilyen apró napi szintű problémákkal szemben, ha a belvárosban a F...
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Kormányhivatal V. Kerületi Hivatala Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály

  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "Fővárosi Kormányhivatal V. Kerületi Hivatala Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály"-ra.

  • xvi. kerületi közter közter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A FÖRi válaszában egyértelműen megfogalmazásra került ki az illetékes az ügyben. Kérem a bejelentést továbbítsák az illetékesnek.

    Üdvözlettel
    XVI. kerületi közterület-felügyelet
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy fotó a CBA előtti részről.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Repedt kémény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére