Megoldott

Megdől korlátok szűkítik a kerékpárutat

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2020.02.14.

Bejelentő hozzászólása:
"A területen nincs változás. A korlátok javítása sajnos nem történt meg."

---

A Goupama aréna mellett az Üllői úti felüljáró alatt a parkoló autók sokszor megnyomják a kerékpárút korlátait, amelyek így meghajolva szűkítik a kerékpárutat.

Kérnénk az illetékeseket a korlátok javítására, és valamilyen módon a parkolás szabályozására (pl.: felfestéssel).

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 36

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a helyreállítást 2020. február 7-én elvégeztük. A bejelentett címen sajnálatos módon rendszeresen megnyomják a parkoló gépjárművek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Goupama aréna mellett az Üllői úti felüljáró alatt a parkoló autók sokszor megnyomják a kerékpárút korlátait, amelyek így meghajolva szűkítik a kerékpárutat. Kérnénk az illetékeseket a korlátok javítására, és valamilyen módon a parkolás szabályozására (pl.: felfestéssel)."-ról "FRISSÍTÉS 2020.02.14. Bejelentő hozzászólása: "A területen nincs változás. A korlátok javítása sajnos nem történt meg." --- A Goupama aréna mellett az Üllői úti felüljáró alatt a parkoló autók sokszor megnyomják a kerékpárút korlátait, amelyek így meghajolva szűkítik a kerékpárutat. Kérnénk az illetékeseket a korlátok javítására, és valamilyen módon a parkolás szabályozására (pl.: felfestéssel)."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A területen nincs változás. A korlátok javítása sajnos nem történt meg.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A sérült korlátok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére