Megoldott

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó található a Teleki Blanka u.17 sz.előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Teleki Blanka u. 17

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli, sötétkék színű Volkswagen Vento típusú személygépkocsi. Elszállítás ideje és helye: 2019. 11. 20.-án 10:28 perc, Budapest, XIV. ker. Teleki Blanka u. 17 szám elől (Tárolás...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére