Megoldatlan

Ürítetlen szemetes

A szemetesek ürítése továbbra sem történik meg a kellő gyakorisággal, bár valamit javult a helyzet. Az alábbi fotók a Fehérvári út - Eszék utca sarkánál készültek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 17

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Visszatérő kerületi probléma.
  • Mudry György visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.11.12. 10:50 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére