Megoldott

Üres bódé

A Tél utca 80 sarkán áll egy újságos bódé üresen. Miért nem tünteti el az önkormányzat és hagyja, hogy a helyén bokrok nőjenek?

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Rózsa u. 4

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • IV. kerület Újpest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az újságos pavilon a LAPKER Zrt. Tulajdonában áll, a terület használatára érvényes közterület-használati szerződéssel rendelkezik, ami alapján díjat szabtak ki. A díjat rendben fizeti a cég. A pavilon...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rozsdás, megdőlt utca jelző táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utca névtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétment telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Berda József utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére