Megoldott

Kutyaürülékes kuka melletti terület elhanyagolt, szemetes

Kutyaürülékes kuka melletti terület elhanyagolt, szemetes. Kövér Lajos utca Bosnyák utca sarka. Már volt hasonló bejelentésem,, a szemetet elvitték és közölték, hogy a terület karbantartása nem feladatuk. Így viszont "csábító" a szemét lerakására. Ez a mennyiség egy hét termése. Kérjük a szemét elszállítását és a facsemeték körüli terület karbantartását, tisztítását. Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák u. 12

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A jelzett helyszínen az illegálisan lerakott hulladék elszállítása
    megtörtént.

    Kérjük válaszunk elfogadását!

    Tisztelettel:

    Zuglói...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére