Megoldott

Jókai utca eleje

sziasztok! A frissen átadott Jókai utca eleje mellett kicsit tönkrevágták a bringatárolót. eddig is ide oda dőlt némelyik, de most 2 már hiányzik is, pedig ált fullon volt az összes az irodaház meg a life1 miatt... rádásul a lyuknál nagyon gány módon tették vissza a köveket, balesetveszelyes is lehet.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 62

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Köves Dóri hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, megcsinálták, facebookon jeleztem is :)
  • Köves Dóri visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapata!
    A jelzett két db kerékpártámasz (legrosszabb áűllapotban lévők) Terézváros Önkormányzata megbízása alapján a kivitelező, a kerékpártámaszok cseréje miatt távolította el. Az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VI. kerület"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Kerékpárút"-ra.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Köves Dóri bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére