Válaszra vár

megsűlyedt csatornafedél

Anonim Járókelő

A X. kerület Hungária körút 1 számú házzal szemben, /az Árpád híd felé tartó irányban, nem sokkal a vasúti felüljáró után, a legbelső "kanyarodó" sáv kezdeténél /lásd a mellékelt fotón pirossal bejelölve/ alaposan megsűlyedt a csatorna fedél, ha telítettek a sávok, akkor kikerülni sem lehet, hatalmasat döccennek rajta a kocsik. Legyenek szívesek kíjavítani.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Hungária krt. 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia! Sajnos egyhamar nem megyek most arra, nem gondoltam rá, hogy arról is csináljak, sajnálom
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tudsz csatolni egy friss helyszíni fotót, amin látszik, hogy kinek a neve áll a fedélen?
    Köszönjük a segítséged.
  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére