Megoldásra vár

Matricákkal teleragasztgatott jelzőtábla

VI. kerület, Andrássy út 8 számnál lévő taxidroszton a taxidroszt tábláit már hónapokkal ezelőtt matricákkal ragasztgatták össze. Kérjük a táblák takarítását vagy cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 8

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla tisztítására, esetleges cseréjére intézkedtünk, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leír
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Graffiti"-ra.

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • John Tailor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére