Megoldásra vár

Szétesett lépcső

Kérem javítsák meg a szétesett lépcsőt. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Egry József u. 10

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Járda"-ra.

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére