Megoldott

Balesetveszélyes rács

Az Erzsébet Királyné úti gyalogos vasúti aluljáró Mexikói út felőli oldalán, a lejáratnál levő rács el van törve. Néhány hónap alatt sorban sörtek el az elemei, mára balesetveszélyessé vált, akár kerékpárral, akár gyalog sérülést okozhat, ha óvatlanul lép rá valaki. Kérném a rácsot mielőbb kicserélni.

Megjegyzés az operátor részére: tudomásom szerint a terület a MÁV illetékességi köre.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Garda Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    És újabb siker :) Ma reggel megjelent egy brigád az aluljárónál, és meghegesztették a rácsot, a hiányzó részeket pótolták. Probléma megoldva, köszönöm.
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Elektronikus úton érkezett bejelentését köszönettel megkaptuk.

    Tájékoztatjuk, hogy a gyalogos vasúti aluljáró balesetveszélyes vízelvezető rácsaival kapcsolatban érkezett bejelen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére, 2015. május 3-án továbbított észrevételt.

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a Mexikói útnál lé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Garda Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Járdára nőtt faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Bukkanó a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ott felejtett járdabontás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére