Megoldott

Ott hagyott autó

Tisztelt járókelők már elég régóta ott áll ez a szemèly autó aminek szerintem nincsen már forgalmi a vagy valami nincsen vele rendben azért àll ott már elég règóta legyen szívesek után nézni hogy ez a személy autóval minden rendben van e vagy sem ez a XXI.kerületben található ez a személy gépjármű meg köszöném ha után néznének

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Dunadűlő út 3c

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez eltűnt, mehet megoldottra
  • Ádám Kiss visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:3122/022-471/19

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését, intézkedünk.

    Budapest, 2019.10.30

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelet (13033)

    2019-10-28 20:21 időpontban Járók
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétlopott kerékpárroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hónapok óta parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Nyírpalota út (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére