Megerősítésre vár

Szemét elszállítása/Szemetes kihelyezése

Anonim Járókelő

Tisztelt Címzett!

XI. Andor u. 14-18. panel háztömb mögötti részen, kérem helyezzenek ki szemetest a padoknál.
Andor u. 14. mögött lakók által összegyűjtött faágakat is legyenek szívesek elszállíttatni.

Segítségüket előre is köszönöm!

Az egyik lakó

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 14

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.10.22. 12:18 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére