Megoldatlan

Elhagyott totálkáros autó

Anonim Járókelő

Az Egressy út 72. szám parkolójában totálkáros autóroncs található.
Az autó két hónapon keresztül - feltehetőleg baleset következtében - az Egressy út-Báróczy utca kereszteződésnél volt parkoltatva a Posta Járműtelep előtt. Kb. két hete pedig ide került a társasház parkolójába. Nincs tudomásunk róla, hogy ki vontatta ide.
Ez már legalább a negyedik autó, amit a parkolónkban tárolnak, ezzel elfoglalva a parkoló helyeinket.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 72

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hallatlan, hogy ennyi elhagyott autó ellepheti a parkolókat...nevetséges, hogy nem megoldható a probléma... ezért tart itt ez az ország!
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére