Megoldásra vár

a szokásos firkamenet

Kedves BK!

A forgalomirányító berendezés megint kapott egy szidalmazós firkát, kérem, kenjenek rá egyet.

Nagyon köszönöm!

Járókelő Cila

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közraktár u. 22a

Hozzászólások

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó ötlet!

    A reklámot nem szívesen fújják le...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IX. Közraktár utca - Kinizsi utca csomópontban észlelt, összefirkált szekrényekkel kapcsolatos bejelentését.
    Vizsgáljuk annak a lehetőségét, hogyan lehetne a berendezé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Cila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére