Megoldott

Ennek tényleg így kell kinéznie??

Ehhez nincs mit hozzáfűzni, a képek magukért beszélnek. :( A kátyúkat ugyan betömték, de a sittet itt felejtették pont az iskola előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, XVIII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Felhasználói jelzés alapján.
  • Jakab Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok!

    Az ügy megoldódott.

    Üdvözlettel:
    Tamás
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (523)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentést továbbítottuk az utat üze...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb megkeresést küldtünk az ügyben.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Jakab Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    ...újabb hónap és mindig semmi. :-((( De legalább a gyerek kevesebb erre most, hiszen a nyári vakációjukat töltik.
  • Jakab Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan eltelt egy újabb hónap és még mindig semmi.... :-(
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Jakab Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére