Megoldott

Beszakadt járda

Csepelen a Kossuth Lajos utca 68 előtt a járda széle ismét beszakadt, keletkezett egy lyuk. A fotók augusztuss 18-án készültek, azóta a lyuk nagyobb lett. Kérem, javítsák a járdát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 66

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem valami csodálatos módon de be lett tömve.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Kossuth Lajos utca 66. számú társasház előtti burkolati hiba javítását Útépítési Csoportunk előjegyzésbe vette. Szíves türelmét kérjük a munka elvégzé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére