Megoldott

Elhagyott autó

Rendszám nélkül, Zugló, Dorozsmai utca

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Dorozsmai u. 191

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli, kék színű Suzuki Swift típusú személygépkocsi. Elszállítás ideje és helye: 2019. november 5. napján 14:45 perckor a Budapest XIV. kerület, Dorozsmai utca 189. szám elöl. (T...
  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az érintett jármű végrehajtási foglalás alatt áll, az ügyintézés
    folyamatban van.

    Tisztelettel:

    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest, Laky Ad
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Hajdu Adam bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére