Megoldott

Elhagyott autó Dorozsmai utca

Rendszám nélküli elhagyott autó.

Zugló, Dorozsmai utca - Miskolci utca sarok

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Dorozsmai u. 196

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli, kék színű Mazda Premacy típusú személygépkocsi. Elszállítás ideje és helye: 2019. 10. 04. 11:40 perc, Budapest, XIV. ker. Dorozsmai u. 196 szám elől (Tárolás: Total-Kár Kf...
  • Hajdu Adam hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó még mindig ott áll, pedig a 10 napos határidő már lejárt több mint 1 hete.
  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Hajdu Adam bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére