Megoldásra vár

Rozsdás szekrény

Anonim Járókelő

A Kerepesi úton a Pillangó utcai metrónál álló rozsdás szekrény újrafestése időszerű lenne. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pillangó utca

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Kerepesi út - Pillangó utca csomópontban észlelt, rozsdás szekrénnyel kapcsolatos bejelentését.
    A forgalomirányító berendezés várhatóan 2020-ban lecserlésre kerül....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pongrác út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére