Válaszra vár

Töredezett fedél

Töredezett a forgalomirányítási fedél a sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Baross Gábor u. 1

Hozzászólások

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére