Megoldásra vár

Lyukas járda

Beszakadt a járda a fedlap mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szentmihályi út 109

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár.
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre ennyi történt.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XV. kerület, Szentmihályi út 142. előtt a sérült akna/nagyméretű/ és járda, javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAP...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    MEGINT EGY SZAKSZERŰ, TARTÓS JAVÍTÁS......
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére