Megoldott

Elütött madár maradványa a Városligetben

A Városligetben egy kutyafuttató közelében egy kilapított galamb (?) teteme fekszik az úton. A térképen "Konrad Adenauer út"-nak van jelölve, nem a Hermina úton van.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Dog Adventure Park

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00050339 számú bejelentésre az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Barna Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére