Megoldott

Kerékpársávra lógó növényzet

A Thököly úton a Dózsa György úti kereszteződést elhagyva ahol a sávok S-elnek, a fa mellett valamilyen kisebb növény éli életét, lombjával a bringasávra lógva.
Ez balesetveszélyes, mivel a kerékpárosokat kiszorítja a sávjuk szélére, míg az autók és buszok jellemzően próbálják kiegyenesíteni az útvonalat, így nem ritkán 20-50 centikre mennek el egymás mellett.
Szeretném kérni a növényzet megfelelő ritkítását!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 48-54.

Hozzászólások

  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szép lett, köszönöm!
  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00050334 számú bejelentésre az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, August 22, 2019 1:55 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Barna Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére