Megoldott

Eltömődött víznyelő a Rákóczi tér M előtt

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2019.09.03.
"Tisztelt Járókelő Blog!
A 00050331 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:
A bejelentésben jelzett szilárd burkolat és burkolatban elhelyezett víznyelő nincs Társaságunk kezelésében, egyben visszaküldjük a Budapest Közút Zrt. részére, mert a szilárd burkolatok és az azokban elhelyezett műtárgyak, bútorzatok az Ö kezelésükben van a saját nyilvántartásuk szerint is.
Kérjük válaszunk elfogadását.
Fazekas Péter
vezető
ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
FŐKERT NONPROFIT ZRT."
-----
Frissítés 2019.09.03.: A Budapest Közút válasza alapján a Főkertnek továbbítva.
---

A Rákóczi tér M előtt a padok melletti víznyelő eltömődött. Kérjük gondoskodjanak kitisztításáról.

Feltételezem ez nem FCSM, hanem BK vagy VIII. kerületi hatáskör.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi tér 12

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük az intézkedést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Tuesday, October 29, 2019 3:44 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    @Nagy Árpád: a nagytakarítás egyik része az is, hogy kitakarítják a víznyelőket/folyókákat. Ha nincs hová a víznek elfolynia, akkor sár és iszap is a burkolatra fog rakódni/telepedni. Őszintén szólva...
  • Nagy Árpád hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentő szerint komolyan ez a legnagyobb probléma a Rákóczi téren? Az egész térre úgy ahogy van egy nagytakarítás ráférne. Olyan érzése van az embernek ezen a téren mintha hirtelen Bangladeshbe é...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tisztították ki. Kérem küldjék el ismét a Budapest Közútnak.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, September 18, 2019 11:36 AM
    To: Budapest Közút Útüzemelt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2019.09.03.: A Budapest Közút válasza alapján a Főkertnek továbbítva. --- A Rákóczi tér M előtt a padok melletti víznyelő eltömődött. Kérjük gondoskodjanak kitisztításáról. Feltételezem ez nem FCSM, hanem BK vagy VIII. kerületi hatáskör."-ról "FRISSÍTÉS: 2019.09.03. "Tisztelt Járókelő Blog! A 00050331 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk: A bejelentésben jelzett szilárd burkolat és burkolatban elhelyezett víznyelő nincs Társaságunk kezelésében, egyben visszaküldjük a Budapest Közút Zrt. részére, mert a szilárd burkolatok és az azokban elhelyezett műtárgyak, bútorzatok az Ö kezelésükben van a saját nyilvántartásuk szerint is. Kérjük válaszunk elfogadását. Fazekas Péter vezető ÜGYFÉLSZOLGÁLAT FŐKERT NONPROFIT ZRT." ----- Frissítés 2019.09.03.: A Budapest Közút válasza alapján a Főkertnek továbbítva. --- A Rákóczi tér M előtt a padok melletti víznyelő eltömődött. Kérjük gondoskodjanak kitisztításáról. Feltételezem ez nem FCSM, hanem BK vagy VIII. kerületi hatáskör."-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00050331 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Rákóczi tér M előtt a padok melletti víznyelő eltömődött. Kérjük gondoskodjanak kitisztításáról. Feltételezem ez nem FCSM, hanem BK vagy VIII. kerületi hatáskör."-ról "Frissítés 2019.09.03.: A Budapest Közút válasza alapján a Főkertnek továbbítva. --- A Rákóczi tér M előtt a padok melletti víznyelő eltömődött. Kérjük gondoskodjanak kitisztításáról. Feltételezem ez nem FCSM, hanem BK vagy VIII. kerületi hatáskör."-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Tuesday, September 3, 2019 2:37 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére