Megoldásra vár

Beszakadt

Beszakadt a forgalomirányítási fedél.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kerepesi út 29c

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VIII. kerület, Kerepesi út 29/c előtt a sérült, lyukas, kisméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Muramészáros Peterson hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez még tiszta új! Még 30 évig jó lesz az...
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére