Megoldásra vár

Szétporladó "forgalomirányítás" fedlap

Anonim Járókelő

A Királyhágó tér jelzőlámpája melletti fedlap beton kopórétege porlad, felülete nem egyenletes.

Kérjük a fedlap cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Királyhágó tér 2

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XII. ker. Királyhágó tér 2. előtt a sérült, kopott, kisméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    B...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Széchenyi Lánchíd, Széchenyi Lánchíd, 1051 Magyarország (47.49841616, 19.04077857, 16)"-ról "Budapest, Királyhágó tér 2, 1126 Magyarország (47.49580685, 19.01917708, 14)"-ra.

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    @Budapest Közút
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A térképen is látható a pont. Bal kéz felől a Királyhágó tér (és az érintett fedlap pirossal), jobb kéz felől villamosmegálló.)
  • H. Annamária hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Anonim Járókelő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben a probléma pontos címét / csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete még könnyebben beazono...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére