Megoldott

Siet az óra a Sétáló utcában

Frissítés 2019.10.12.
"Kb. 3 hete állítottak rajta, azóta csak 3 percet siet, de sajnos továbbra sem pontos. :("

---------------

Csepelen a Karácsony Sándor utca HÉV felőli végénél lévő óra 30 percet siet.
Kérem, állítsák be megfelelően az órát!
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 142

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez azóta már jól jár.
  • Bardócz Csabaverified-profile visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper, köszönöm, remélem hamarosan megoldódik.
    Addig itt egy kép az eltérésről:
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a Karácsony Sándor utcai közterületi órák átállítását Közterületi-műszaki Csoportunk előjegyzésbe vette. Szíves türelmét kérjük a munka elvégzéséig.
    Köszönjük,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta 1 óra 3 perc az eltérés, mert az óraátállítást sem sikerült még elvégezni október 27. óta. :(
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Csepelen a Karácsony Sándor utca HÉV felőli végénél lévő óra 30 percet siet. Kérem, állítsák be megfelelően az órát! Köszönöm szépen!"-ról "Frissítés 2019.10.12. "Kb. 3 hete állítottak rajta, azóta csak 3 percet siet, de sajnos továbbra sem pontos. :(" --------------- Csepelen a Karácsony Sándor utca HÉV fe...

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kb. 3 hete állítottak rajta, azóta csak 3 percet siet, de sajnos továbbra sem pontos. :(
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft."-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Megkereső!

    Köszönjük bejelentését. Az ügyet illetékességből a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. részére továbbítjuk.
    Társaságunk kizárólag fejlesztési feladatokban vesz részt a ker...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft."-ra.

  • Hesse Trade Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyintéző,

    Az említett óra nem tartozik a mi hatáskörünkbe, kérem jelezzék az illetékes Önkormányzat felé a problémát.

    Üdvözlettel:
    Hesse Trade Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldve a info@hessetrade.com címre
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Szén utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    nem működő köztéri óra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Hesse Trade Kft.
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére