Megoldott

Lomisok lomja

Lomisok által hátrahagyott területfoglaló jel eltávolítása szükséges. villanyonoszlophoz lánccal rögzített autó külső gumi.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 47c

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Schmauder Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett helyszínen az illegálisan lerakott hulladék elszállítását
    megrendeltük, a munkálatok elvégzéséig kérjük szíves...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csizmár Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszta balkán...
  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Schmauder Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére