Megoldott

Kátyús kerékpár út

FRISSÍTÉS 2019.10.30.
BKK Ügyfélszolgálat válasza:
"A jelzett probléma megoldására a Pap Károly utca-Röppentyű utca-Göncöl utca komplex felújítása jelent megoldást, melyet amint kapacitásuk és anyagi fedezetük lehetővé teszi, elvégeznek. A kivitelezésig a Budapest Közút Zrt. által elvégezhető javítások elvégzésére van lehetőség."

A Göncöl utcai kerékpár út északi irányba tartó oldalán a Radics Béla X Babér utca sarok közelében körülbelül 50-70 méteres szakaszon (Google Térkép szerint Göncöl u. 41 ) nagyon kátyús.
Szeretném kérni a kátyúk javítását némely eléggé veszélyes a kerékpárosokra ha nem veszik észre a sötétben.
Inkább az autós sávon kerülöm ezt a részt ami szintén javításra szorulna.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncöl u. 26

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő :) Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A napokban jártam itt és a probléma megoldodott. Köszönöm
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Göncöl utcai kerékpár út északi irányba tartó oldalán a Radics Béla X Babér utca sarok közelében körülbelül 50-70 méteres szakaszon (Google Térkép szerint Göncöl u. 41 ) nagyon kátyús. Szeretném kérni a kátyúk javítását némely eléggé veszélyes a kerékpárosokra ha nem veszik észre a sötétben. Inkább az autós sávon kerülöm ezt a részt ami szintén javításra szorulna."-ról "FRISSÍTÉS 2019.10.30. BKK Ügyfélszolgálat válasza: "A jelzett probléma megoldására a Pap Károly utca-Röppentyű utca-Göncöl utca komplex felújítása jelent megoldást, melyet amint kapacitásuk és anyagi fedezetük lehetővé teszi, elvégeznek. A kivitelezésig a Budapest Közút Zrt. által elvégezhető javítások elvégzésére van lehetőség." A Göncöl utcai kerékpár út északi irányba tartó oldalán a Radics Béla X Babér utca sarok közelében körülbelül 50-70 méteres szakaszon (Google Térkép szerint Göncöl u. 41 ) nagyon kátyús. Szeretném kérni a kátyúk javítását némely eléggé veszélyes a kerékpárosokra ha nem veszik észre a sötétben. Inkább az autós sávon kerülöm ezt a részt ami szintén javításra szorulna."-ra.

  • Járókelő :) Gábor visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő :) Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs előre lépés az ügyben sajnos :(
  • Járókelő :) Gábor visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0029601-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00049801

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKK Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Járókelő :) Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta sem történt változás.
    A válaszok nagyon lényegre törőek hogy a tervezett felújításig nem foglalkoznak az úttal.
    A kerékpárral közlekedést ugyanakkor lehetetlené és baleset veszélyessé teszik a l...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Járókelő :) Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai nap délután azt láttam hogy valamilyen munkálat folyik a bejelentett szakaszon. Megörültem hogy mégis csak történik pár javítás a burkolaton de ami akkor fogadott amikor átmentem megnézni na azt...
  • Járókelő :) Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Esetleg lehetséges lenne a BKK Zrtnek eljuttatni ezeket a bejelentéseket és egy válszt kérni tőlük mikorra terveznek itt javítást?
    Ahogy látom ezen az útszakaszon bármit is jelentünk be legtöbb esetbe...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő :) Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Napi munkába járó útvonal.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyönyörű. Micsoda élmény lehet itt végig menni.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő :) Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére