Megoldott

Kőtömbök a fűben

Tisztelt Illetékesek!

Az Örs vezér tere,
zuglói oldalán lévő parkban,
ÉVEK ÓTA!!!!
Egy mély gödör kőtömbökkel van feltöltve.

Kérem szépen a kőtömbök eltávolítását,
és a terület földdel való feltöltését, füvesítését!

Mindezt, egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere 1

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 49486-os számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    Osztályunk a kőtömböket elszállíttatta és a területet helyreállította.

    Kérem tá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére