Megoldott

Veszélyes hulladék a szemétdombon

14. kerület Ibrány és Újvilág utcák kereszteződésénél lévő trafóház mellett van egy szemétdomb. (pontos koordináta: https://w3w.co/dividing.square.propose )

A szemétdomb sajnos havonta újratermelődik, viszont a mostani állapotok szerint törött képcső, elektronikai hulladék, vegyszeres flakonok és mindenféle szennyezett ruhafélék vannak kiszórva.

Általános iskola, óvoda és játszótér van a közvetlen közelében, nem biztonságos. :(

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Emília u. 15

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zoltán Székely hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a ticket zárható, a bejelntés után nem sokkal elvitték a hulladékot. (Ami azóta sajnos újratermelődött... nem lehet automatikusan, kéthavonta megrendelni az elszállítást? Ha már a megelőzés megoldh...
  • Zoltán Székely visszajelzésére vár.

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett helyszínen sajnos folyamatos az illegális hulladéklerakás, s az
    illegálisan lerakott hulladékot rendszeresen e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Zoltán Székely hozzászólt a bejelentéshez.

    Rosszul formázta a ticket a w3w linket, itt van mégegyszer: https://w3w.co/dividing.square.propose
  • Zoltán Székely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére