Megoldatlan

Bokatörő járda és roller buktatók

A járdarész 200 m-es szakaszán legalább 20 ilyen és hasonló buktatók vannak. Volt már rá példa, hogy valakinek este itt ment ki a bokája egy mélyedésben. Rollerral , korcsolyával esélytelen végigmenni, én is buktam már el itt vele ráadásul számos család megy itt a gyerekével, akik kevésbé figyelmesek!
A járda folytatását (Mexikói út 47/b-44-ig tavaly összel megcsinálták, de a Mexikói út 43-37-ig nem)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Rózsás Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben, köszönöm!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Átraktam megoldatlanra, kérem jelezze, ha megtörténik a javítás!
  • Rózsás Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat elírtam:

    Üdv!

    Miért van besorolva a megoldva címkébe, hiszen még mindig ugyanolyan, mint volt!
  • Rózsás Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdv!

    Miért nem besorolva a megoldva címkébe, hiszen még mindig ugyanolyan, mint volt!
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a XIV. Mexikói úton a Thököly út és Szugló utca között több helyszínen is tervezzük a járdafelület felújítását, többek között a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Rózsás Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Romanek Imre
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Miskolci utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félbehagyott járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére