Megoldott

Így hamar tönkre fog menni a kerékpárút

Frissítés: 2020.03.13.
"Tisztel Budapest Közút,
ahogy a csatolt képen is látható, a probléma meg lett olda újraaszfaltozással, de a probléma gyökerét ez nem oldja meg. Ahogy az eredeti bejelentésemben is írtam, hosszútávon a szegély feltöltése oldaláná meg, hogy ne töredezzen le a kerékpárút széle. Van erre lehetőségük?"
-------------
Tisztelt Illetékes,

a II. kerületi Szilágyi Erzsébet fasor melletti kerékpárút az elmúlt években lett felújítva. A Rhédey utca, Júlia utcai szakasz mellett viszont nem lett feltöltve földel így már több repedés, törés is keletkezett ami hosszú távon korai romláshoz vezet.

Kérem tegyenek érte, hogy a kerékpárút tartós legyen és töltsék fel földdel a szélét ami alátámaszja és nem engedi letöredezni, hasonlóan a Júlia utca utáni szakaszhoz.

Segítő szándékukat köszönve, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 85

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, March 23, 2020 1:37 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Su...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes, a II. kerületi Szilágyi Erzsébet fasor melletti kerékpárút az elmúlt években lett felújítva. A Rhédey utca, Júlia utcai szakasz mellett viszont nem lett feltöltve földel így már több repedés, törés is keletkezett ami hosszú távon korai romláshoz vezet. Kérem tegyenek érte, hogy a kerékpárút tartós legyen és töltsék fel földdel a szélét ami alátámaszja és nem engedi letöredezni, hasonlóan a Júlia utca utáni szakaszhoz. Segítő szándékukat köszönve, Fülöp Balázs"-ról "Frissítés: 2020.03.13. "Tisztel Budapest Közút, ahogy a csatolt képen is látható, a probléma meg lett olda újraaszfaltozással, de a probléma gyökerét ez nem oldja meg. Ahogy az eredeti bejelentésemben is írtam, hosszútávon a szegély feltöltése oldaláná meg, hogy ne töredezzen le a kerékpárút széle. Van erre lehetőségük?" ------------- Tisztelt Illetékes, a II. kerületi Szilágyi Erzsébet fasor melletti kerékpárút az elmúlt években lett felújítva. A Rhédey utca, Júlia utcai szakasz mellett viszont nem lett feltöltve földel így már több repedés, törés is keletkezett ami hosszú távon korai romláshoz vezet. Kérem tegyenek érte, hogy a kerékpárút tartós legyen és töltsék fel földdel a szélét ami alátámaszja és nem engedi letöredezni, hasonlóan a Júlia utca utáni szakaszhoz. Segítő szándékukat köszönve, Fülöp Balázs"-ra.

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztel Budapest Közút,

    ahogy a csatolt képen is látható, a probléma meg lett olda újraaszfaltozással, de a probléma gyökerét ez nem oldja meg. Ahogy az eredeti bejelentésemben is írtam, hosszútávon...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Fülöp Balázs!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Fülöp Balázs visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, August 21, 2019 2:01 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére