Megoldott

Megbillent aknafedél

Az Egressy térnél a Mac Donalds sarkánál található ez az aknafedél, aminek láthatóan meg van sérülve a széle, ezért billent meg.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A forgalomtechnikai eszközöket üzemeltető BKK Közút Zrt.-től megrendeltük az aknafedél javítását. A munka befejezéséig a szakemberek forgalomtechnikai bójával hívják fel a figyelm...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a XIV. Nagy Lajos király útja és az Egressy út nem tartozik a kerületi önkormányzat által üzemeltetett útvonalak közé, a BKK Köz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért is XIV. kerület?
    Az akna fedélen látható hogy forgalomtechnikai akna (jelzőlámpa)
    A két útvonal meg fővárosi.
    Ehhh...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére