Megoldott

megrongált infó tábla

Az Andrássy út 25-nél levő taxidrosztra kirakott infó tábla hónapok óta lelakott, megrongált állapotban van, szíveskedjenek a cseréről gondoskodni. A rajra levő információk is hiányosak, más ilyen táblákkal ellentétben nem szerepel rajta a droszt és a reptér távolsága, szíveskedjenek pótolni. Néha ránézhetnének a kirakott tábláikra, szégyen, hogy a túristák által sűrűn látogatott helyen ilyen állapotú táblák vannak kirakva.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 22

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelet Járókelő!

    Mellékletként csatoltan küldöm a JAROKELO-BUDAPEST-00048908 ügyszámon kezelt ügyre adott válaszunkat.

    Tisztelettel,
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ra's al Ghul hozzászólt a bejelentéshez.

    Valószínűleg az lehet a hiba oka, hogy az Andrássy út mindkét oldalán, egymással szemben van két droszt, az egyik a 22 előtt, a másik a 25 előtt. Csak legalább a drosztjaik címét tudhatnák :O
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Mivel a táblán is 25. szerepel, és nincs túl sok taxiállomás a környéken, az illetékes meg fogja találni.
    Jelzésedet köszönjük!
  • Ra's al Ghul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Füleki Flavián!
    Köszönöm a gyors reagálást! Ilyenkor az illetékes, jelen esetben a Budapest Közút is értesül arról, hogy nem a 25 szám alatti droszton van a hiba, hanem a 22 szám alattin? Azt...
  • Füleki Flavián hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Köszönjük jelzésed, mely alapján javítottuk a címet.
  • Füleki Flavián megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Andrássy út 25, 1061 Magyarország (47.50204800, 19.05916000, 16)"-ról "Budapest, Andrássy út 22, 1061 Magyarország (47.502462, 19.058655, 16)"-ra.

  • Ra's al Ghul hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! Mi a teendő akkor, ha a bejelentésben rosszul adtam meg a címet?
    Az történt, hogy a képen látható infó tábláról írtam le a címet, de valójában egy másik droszton található ez a megrongált i...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ra's al Ghul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére