Megerősítésre vár

Csatorna fedél mellett hatalmas kátyú

Anonim Járókelő

3. Kerület. Vihar utcában, a Bogdáni úti jelzőlámpa előtt csatornafedél mellett nagy kátyú, illetve pár méterrel előtte is nagy kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bogdáni út 16a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát nagyon várom többed magammal, hogy újból biztonságosan tudjuk használni az utat! ???????? köszönöm
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu !”

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésben leírt csatorna
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Ferenc: térképes kereső a www.jarokelo.hu/terkep oldalon található :)
  • Járókelő Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Én már bejelentettem múlt hónapban, de a Járókelő rögtön törölte is azzal, hogy előttem is volt már bejelentés erre a kátyúra.
    Ez azonban nem változtat semmit azon, hogy hónapok óta nem javítják ki az...
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére