Válaszra vár

Óriás kátyú

FRISSÍTÉS: 2024.06.06.

Budapest Főváros Korm.hivatala válasza:
„A bejelentésben megjelölt úthiba (kátyú) javítása Budapest Főváros III.
Kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat feladata, mivel a bejelentésben
megjelölt út kezelője az önkormányzat.”

-----

Mély, teljes szélességben, kikerülhetetlen.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Lajos u. 106

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Mély, teljes szélességben, kikerülhetetlen."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.06. Budapest Főváros Korm.hivatala válasza: „A bejelentésben megjelölt úthiba (kátyú) javítása Budapest Főváros III. Kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat feladata, mivel a bejelentésben megjelölt út kezelője az önkormányzat.” ----- M...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben megjelölt úthiba (kátyú) javítása Budapest Főváros III.
    Kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat feladata, mivel a bejelentésben
    megjelölt út kezelője az ön
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ra.

  • Járókelő Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pozsgai Dia
    Illetékes: Budapest Közút
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély gödör az úttest közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Óbudai rendelőintézet (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére